Lecznica specjalizuje się nie tylko w diagnostyce oraz

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu
art

Nowoczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działania cieszy się naprawdę bardzo właściwą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją propozycję do wszystkich wypatrujących ekspertów z górnej półki.

Szpital Medpolonia oferuje szereg usług. W ogromnej ofercie ma rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, jakie pozwolą na rozpoznanie problemu oraz trafne postawienie diagnozy. Grono fachowców, z pomocy których mogą korzystać pacjenci obejmuje takich doktorów, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka oferuje również pomoc takich profesjonalistów, jak lekarz rodzinny Poznań i pediatra niedziela Poznań. Także medycyna pracy Poznań znajduje się w ofercie placówki.

Jednostka wykonuje szereg badań diagnostycznych, wśród których dostępne są także te opłacane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań oraz kolonoskopia Poznań to jedynie część badań, które w szpitalu można zrealizować. Na szczególną uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, która w placówce wykonywana jest dosyć często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, które w swojej ogromnej ofercie posiada szpital.

Lecznica specjalizuje się nie tylko w diagnostyce oraz leczeniu, jednakowoż też terapii rehabilitacyjnej. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, doświadczonych rehabilitantów. W placówce użytkowana jest fala uderzeniowa Poznań.

Placówka dysponuje najnowocześniejszym sprzętem, który pozwala na pracę na najwyższym poziomie: sprawną diagnostykę i skuteczne leczenie. Personel dba o to, żeby pacjenci czuli się chirurg poznań w zasadzie komfortowo.