Każdy uczeń szkoły filmowej Warszawa

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu
art

AMA FILM ACADEMY – szkoła filmu w Warszawie to miejsce szczególne. Szkoła została powołana do życia przez osoby pracujące od lat w branży kinematograficznej. Uczestnicy zdobywają wiedzę i umiejętności praktyczne w komfortowych warunkach wspartych najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w dziedzinie filmu. Założycielem szkoły filmowej Warszawa był Piotr Lenart – osoba znana i powszechnie szanowana, człowiek, który na temat filmu posiada ogromną wiedzę. Wielokrotnie pracował i prowadził wykłady i warsztaty w kraju i poza jego granicami.

W szkole filmowej wykładają czynni zawodowo twórcy m.in. reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, scenografowie, technicy, asystenci filmowi i dźwiękowcy, znawcy teorii filmu, znani aktorzy.

Każdy uczeń szkoły filmowej Warszawa ma szansę poszerzenia swojej wiedzy w zakresie reżyserowania, gry aktorskiej, produkcji i postprodukcji filmowej, umiejętności operatorskich, dźwięku i obrazu. Szkoła filmowa od początku działalności otwarta jest na potrzeby uczniów, którzy chcą zgłębić tajemnice sztuki filmu. Szkoła filmowa Warszawa to możliwość studiowania na wybranym kierunku, ale i poszerzania horyzontów w ramach warsztatów i master class.

Zapraszamy do https://amafilmacademy.pl/ szkoły filmu wszystkich którzy chcą bliżej przyjrzeć się sztuce filmowej. Wiedza i umiejętności praktyczne na pewno otworzą przed Państwem wiele możliwości.